درباره ما

مجموعه ی نو دشت با هدف تهیه ی برنج خالص ایرانی(ممتاز) ، مستقیم و بدون واسطه از شالیزار های روستاهای مازندران ، منطقه ای که یکی از مرغوب ترین و سالم ترین برنج های دنیا در آن تولید می شود ، و عرضه ی آن بر سر سفره ی مصرف کننده گان ، شروع به فعالیت کرد.

خالص بودن محصولات نو دشت
به علت وجود دلالان متعدد در چرخه عرضه برنج ( از تولید تا مصرف ) سبب شده جهت حفظ تعادل قیمت در عین حال کسب سود بالا برنجهایی با کیفیتی بمراتب پائین تر با برنج اصلی مخلوط شود.
فروشگاه برنج نو دشت با حذف این واسطه ها و فروش مستقیم به مصرف کننده گان و پایبندی به حفظ اصول و ارزشهای حرفه ای و اخلاقی و از آنجائیکه بهترین تبلیغ و بازاریابی توسط خود مشتریان صورت میگیرد،برنج کاملا خالص و یکدست را در اختیار شما هموطنان گرامی قرار داده ،باشد پس از مصرف و ان شااله رضایت کامل از محصول ، مجموعه ما را به دوستان و آشنایان معرفی کرده تا سبب تقویت شبکه فروش این مجموعه گردد.

نودشت

کارخانه تبدیل(شالیکوبی) و انبار نو دشت در روستای عزیزک از توابع شهرستان بابل قرار دارد
اهداف، چشم انداز و ارزش ها ی نو دشت
۱٫ جلب رضایت مشتری و احترام به حقوق مصرف کننده گان از طریق ارائه محصولی کاملا خالص و ایرانی با بسته بندی مناسب و زیباوشرایط نگهداری بهداشتی.
۲٫ تبدیل شدن به فروشگاهی که اکثر اقشار جامعه در کوتاه ترین زمان (تنها با یک کلیک)، بدون واسطه و با صرف کمترین هزینه با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا ، نیاز های خود را به برنج تامین کنند.
۳٫ حمایت از تولید کننده (کشاورزان ) از طریق خرید مستقیم با قیمت واقعی از ایشان جهت ارج نهادن به زحمات این قشر شریف.
۴٫ ارتقای سلامت جامعه با تغییر ذائقه ی مشتریان از مصرف برنج های بی کیفیت و گاه مضر خارجی به برنج با کیفیت ، سالم و خالص ایرانی.

 

روش های ارسال کالا:

در حال حاضر طرح تحویل از طریق پست برای تمامی شهرهای کشور رایگان می باشد.


 

باربری:در صورت درخواست مشتری یا خرید عمده سفارش‌ها با آدرس تحویل در شهرها  با باربری ارسال می شوند.

 

پست : در صورت درخواست مشتری سفارش‌ها با آدرس تحویل در شهرها  بصورت رایگان با پست ارسال می شوند.

 

تیپاکس: در صورت درخواست مشتری سفارش‌ها با آدرس تحویل در شهرها  با تیپاکس ارسال می شوند.